Teamleden locatie Maria Duystlaan

Onderbouw D

ma, di, vrij  Moniek Rijgersberg
wo, do Saskia de Groot



Middenbouw D

ma, di, wo* Anouschka van der Kuyp 
wo* t/m vrij Daan Thepass
*om de week 

Bovenbouw D

ma t/m do Krista Kettner
vrij Bastienne Bishop 

 

Onderbouw E

ma t/m vrij Eveline Kievith

 

 

Middenbouw E

ma, di, vrij Hilde Hulzebos
wo, do Annemarie v.d. Arend

 

Bovenbouw E

ma* t/m vrij Maroussia Setrokarijo

ma* Bastienne Bishop 

*om de week 

 

Onderbouw F

ma, di, wo Cher van Bommel
do, vrij Conny Salters

 

 

Middenbouw F

ma, di, wo Gea Buisman
do, vrij Rune Koppenaal -Luiten

 

 

Bovenbouw F

ma, wo t/m vrij Irem Aydemir

di Bastienne Bishop

 

Integraal schoolleider

di, wo, do Bianca Wijnolts

 

Interne begeleiding

ma, di Saskia de groot

 

Begeleider Meer Vermeer

wo Floor de Haas

 

Onderwijsassistent
(leesbegeleding)

ma, di, do, vrij Nursema Halici

Gymnastiek

wo, vrij Vincent Weerdenburg

Conciërge

ma, wo, vrij Duco Winkel

 

Teamleden

Bianca Wijnolts
Integraal schoolleider Maria Duystlaan

Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag

e-mail:  directie-md@jan-vermeer.nl

Saskia de Groot
Intern Begeleider & Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: maandag t/m donderdag
e-mail: s.degroot@jan-vermeer.nl

 

Moniek Rijgersberg
Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag
email : m.rijgersberg@jan-vermeer.nl

Eveline Kievith
Groepsleerkracht Onderbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag
e-mail: e.kievith@jan-vermeer.nl

 

Cher van Bommel
Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: maandag t/m woensdag
e-mail: c.vanbommel@jan-vermeer.nl

Conny Salters
Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: donderdag, vrijdag
e-mail: c.salters@jan-vermeer.nl

Anouscka van der Kuyp
Groepsleerkracht middenbouw D

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag*
e-mail: a.vanderkuyp@jan-vermeer.nl
*om de week

Daan Thepass
Groepsleerkracht Middenbouw D

Aanwezig: woensdag*, donderdag, vrijdag
e-mail: d.thepass@jan-vermeer.nl
*om de week

Hilde Hulzebos
Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag
e-mail: h.hulzebos@jan-vermeer.nl

 

Annemarie van der Arend
Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: woensdag, donderdag
e-mail: a.vanderarend@jan-vermeer.nl

 

Gea Buisman
Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: maandag t/m woensdag
email : g.buisman@jan-vermeer.nl

 

Rune Koppenaal-Luiten
Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: donderdag, vrijdag
e-mail: r.koppenaal@jan-vermeer.nl

 

Bastienne Bishop
Groepsleerkracht Bovenbouw D, E, F

Aanwezig: maandag*, dinsdag en vrijdag
e-mail: b.bishop@jan-vermeer.nl
*om de week

Krista Kettner
Groepsleerkracht Bovenbouw D

Aanwezig: maandag t/m donderdag
e-mail: k.kettner@jan-vermeer.nl

 

Maroussia Setrokarijo
Groepsleerkracht Bovenbouw E

Aanwezig: maandag*, dinsdag t/m vrijdag
email: m.setrokarijo@jan-vermeer.nl
*om de week

Irem Aydemir
Groepsleerkracht Bovenbouw F

Aanwezig: maandag, woensdag t/m vrijdag
email : i.aydemir@jan-vermeer.nl

 

Floor de Haas
Begeleider Meer Vermeer

Aanwezig: woensdag
e-mail: f.dehaas@jan-vermeer.nl

 

Nursema Halici
Onderwijsassistent (leesbegeleiding)

Aanwezig:maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
e-mail: n.halici@jan-vermeer.nl

 

Vincent Weerdenburg
Vakleerkracht gym

Aanwezig: woensdag en vrijdag
e-mail: v.weerdenburg@jan-vermeer.nl

Duco Winkel
Conciërge

Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag