Teamleden Openbare Montessorischool Jan Vermeer

 

Onderbouw D

ma, di, vrij  Moniek Rijgersberg
wo, do Saskia de Groot



Middenbouw D

ma, di, Bastienne Bishop & Mieke Visser
wo t/m vrij Daan Thepass


Bovenbouw D

ma t/m do Krista Kettner
vrij Cher van Bommel

 

Onderbouw E

ma t/m vrij Eveline Kievith

 

 

Middenbouw E

ma, di* Hilde Hulzebos
di*, wo, do Annemarie v.d. Arend

 *om de week

Bovenbouw E

ma t/m vrij Maroussia Setrokarijo

 

Onderbouw F

ma, di, wo Cher van Bommel
do, vrij Conny Salters

 

 

Middenbouw F

ma, di, wo Gea Buisman
do, vrij Rune Koppenaal -Luiten

 

 

Bovenbouw F

ma, di, do, vrij Irem Aydemir

woe Bianca Wijnolts

 

Integraal schoolleider

di, wo, do Bianca Wijnolts

 

Interne begeleiding

ma, di Saskia de groot

 

Begeleider Meer Vermeer

wo, vrij (ochtend) Floor de Haas

 

Klassenassistenten

ma, di, do, vrij Nursema Halici

ma, di, woe, do Michelle de Wit

Gymnastiek

wo, vrij Vincent Weerdenburg

Conciërge

ma, wo, vrij Duco Winkel

 

Teamleden

Bianca Wijnolts
Integraal schoolleider Maria Duystlaan

Aanwezig: dinsdag, woensdag en donderdag

e-mail:  directie-md@jan-vermeer.nl

Saskia de Groot
Intern Begeleider & Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: maandag t/m donderdag
e-mail: s.degroot@jan-vermeer.nl

 

Moniek Rijgersberg
Groepsleerkracht Onderbouw D

Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag
email : m.rijgersberg@jan-vermeer.nl

Eveline Kievith
Groepsleerkracht Onderbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag
e-mail: e.kievith@jan-vermeer.nl

 

Cher van Bommel
Groepsleerkracht Onderbouw F & Bovenbouw D

Aanwezig: maandag t/m woensdag, vrijdag
e-mail: c.vanbommel@jan-vermeer.nl

Conny Salters
Groepsleerkracht Onderbouw F

Aanwezig: donderdag, vrijdag
e-mail: c.salters@jan-vermeer.nl

Bastienne Bishop
Groepsleerkracht Middenbouw D

Aanwezig: maandag, dinsdag
e-mail: b.bishop@jan-vermeer.nl

 

Mieke Visser
Groepsleerkracht Middenbouw D

Aanwezig: maandag, dinsdag
e-mail: m.visser@jan-vermeer.nl 

Daan Thepass
Groepsleerkracht Middenbouw D

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
e-mail: d.thepass@jan-vermeer.nl

Hilde Hulzebos
Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: maandag, dinsdag*, vrijdag
e-mail: h.hulzebos@jan-vermeer.nl

*om de week

 

Annemarie van der Arend
Groepsleerkracht Middenbouw E

Aanwezig: dinsdag*, woensdag, donderdag
e-mail: a.vanderarend@jan-vermeer.nl

*om de week

 

Gea Buisman
Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: maandag t/m woensdag
email : g.buisman@jan-vermeer.nl

 

Rune Koppenaal-Luiten
Groepsleerkracht Middenbouw F

Aanwezig: donderdag, vrijdag
e-mail: r.koppenaal@jan-vermeer.nl

 

Krista Kettner
Groepsleerkracht Bovenbouw D

Aanwezig: maandag t/m donderdag
e-mail: k.kettner@jan-vermeer.nl

 

Maroussia Setrokarijo
Groepsleerkracht Bovenbouw E

Aanwezig: maandag t/m vrijdag
email: m.setrokarijo@jan-vermeer.nl

Irem Aydemir
Groepsleerkracht Bovenbouw F

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
email : i.aydemir@jan-vermeer.nl

 

Floor de Haas
Begeleider Meer Vermeer

Aanwezig: woensdag, vrijdagochtend 
e-mail: f.dehaas@jan-vermeer.nl

 

Nursema Halici
Klassenassistent

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
e-mail: n.halici@jan-vermeer.nl

 

Michelle de Wit
Klassenassistent 

 

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
e-mail: m.dewit@jan-vermeer.nl  

 

Vincent Weerdenburg
Vakleerkracht gym

Aanwezig: woensdag en vrijdag
e-mail: v.weerdenburg@jan-vermeer.nl

Duco Winkel
Conciërge

Aanwezig: maandag, woensdag en vrijdag