Teamleden Openbare Montessorischool Jan Vermeer

Onderbouw A

ma, wo, do, vrij Saskia Hulsker
di Maaike Blom

Middenbouw A

ma, di Yin Li
wo t/m vrij Tamara Kok

Bovenbouw A

ma, di, do en vrij Pink van de Hel
wo Shirley Roos

Onderbouw B

ma, di Ann van de Pol
wo t/m vrij Ineke van Dijk

Middenbouw B

ma Wendy Klamer
di t/m vrij Charley Steenhuizen

Bovenbouw B

ma t/m wo Esther Reichart
do, vrij Lars Kuif

Onderbouw C

ma t/m wo Joyce Kuppens
do, vrij Maaike Blom

Middenbouw C

ma, di, do, vrij Jacqueline Eshuis
wo Wendy Klamer

Bovenbouw C

ma, wo, do, vrij Jasper Nijs
di Lars Kuif

Locatiedirecteur

ma, di, do, vrij (om de week) Karin Keizer

Leesbegeleiding 

wo Yin Li

Arrangementbegeleiding

ma t/m do Marga Haanappel 

Interne begeleiding

ma t/m do Marieke Hofhuis

Begeleider Meer Vermeer

ma Suzanne Maas MB

do Esther Reichart BB

Gymnastiek

wo, vrij Richard Veldhuis 

 

Conciërge

ma t/m vrij Theo Sonsbeek
assistent conciërge Isabelle

 

 

 

Karin Keizer

Integraal schoolleider
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 
directie-raam@jan-vermeer.nl  

Saskia Hulsker

Groepsleerkracht Onderbouw A
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
s.hulsker@jan-vermeer.nl  

Maaike Blom

Groepsleerkracht Onderbouw A/C
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag 
maaike.blom@jan-vermeer.nl  

Ann van de Pol

Groepsleerkracht Onderbouw B
Aanwezig: maandag en dinsdag
a.vandepol@jan-vermeer.nl  

Ineke van Dijk

Groepsleerkracht Onderbouw B
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
i.vandijk@jan-vermeer.nl  

Joyce Kuppens

Groepsleerkracht Onderbouw C
Aanwezig: maandag t/m woensdag
j.kuppens@jan-vermeer.nl  

Yin Li

Groepsleerkracht Middenbouw A/Leesbegeleiding
Aanwezig: maandag t/m woensdag
y.li@jan-vermeer.nl  

Tamara Kok

Groepsleerkracht Middenbouw A
Aanwezig: woensdag t/m vrijdag
t.kok@jan-vermeer.nl  

Charley Steenhuizen

Groepsleerkracht Middenbouw B
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
c.steenhuizen@jan-vermeer.nl  

Wendy Klamer

Groepsleerkracht Middenbouw B/C
Aanwezig: maandag en woensdag 
w.klamer@jan-vermeer.nl  

Jacqueline Eshuis

Groepsleerkracht Middenbouw C
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
j.eshuis@jan-vermeer.nl  

Pink van de Hel

Groepsleerkracht Bovenbouw A
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
p.vandehel@jan-vermeer.nl  

Shirley Roos

Groepsleerkracht Bovenbouw A
Aanwezig: dinsdag en woensdag
s.roos@jan-vermeer.nl  

Esther Reichart

Groepsleerkracht Bovenbouw B/Meer Vermeer
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
e.reichart@jan-vermeer.nl  

Lars Kuif

Groepsleerkracht Bovenbouw B/C en RT
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
l.kuif@jan-vermeer.nl  

Jasper Nijs

Groepsleerkracht Bovenbouw C
Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
j.nijs@jan-vermeer.nl  

Richard Veldhuis

Vakleerkracht gym
Aanwezig: woensdag en vrijdag
r.veldhuis@jan-vermeer.nl  

Marieke Hofhuis

Intern begeleider
Aanwezig: maandag t/m donderdag
ib@jan-vermeer.nl  

Mick Kamstra

Ondersteuning Onderbouw en Middenbouw
Aanwezig: donderdag
m.kamstra@jan-vermeer.nl  

Marga Haanappel

Begeleider Arrangementskinderen
Aanwezig: maandag t/m donderdag (ochtenden)
m.haanappel@jan-vermeer.nl  

Theo Honsbeek

Conciërge
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
t.honsbeek@jan-vermeer.nl