Teamleden Openbare Montessorischool Jan Vermeer

Onderbouw A

ma t/m wo Willemien Beekhof
do, vrij Saskia Hulsker

Middenbouw A

ma t/m wo Myra de Lange
do, vrij Tamara Kok

Bovenbouw A

ma, vrij Pink van de Hel
di t/m do André Schoep

Onderbouw B

ma, di Ann van de Pol
wo t/m vrij Ineke van Dijk

Middenbouw B

ma Wendy Klamer
di t/m vrij Charley Steenhuizen

Bovenbouw B

ma t/m wo Esther Reichart
do, vrij Lars Kuif

Onderbouw C

ma t/m wo Joyce Kuppens
do, vrij Maaike Blom

Middenbouw C

ma, di, do, vrij Jacqueline Eshuis
wo Tamara Kok

Bovenbouw C

ma, wo, do, vrij Jasper Nijs
di Lars Kuif

Locatiedirecteur

ma, di, do, vrij Karin Keizer

Leesbegeleiding 

do Myra de Lange

Arrangementbegeleiding

ma t/m do Marga Haanappel 

Interne begeleiding

ma en do Marieke Hofhuis

Begeleider Meer Vermeer

wo Wendy Klamer MB

do Esther Reichart BB

Gymnastiek

wo, vrij Richard Veldhuis 

 

Conciërge

ma t/m vrij Theo Sonsbeek
assistent conciërge Isabelle

 

 

 

Teamleden

Karin Keizer

Integraal schoolleider

Aanwezig: maandag dinsdag, donderdag en vrijdag 

e-mail:  directie-raam@jan-vermeer.nl

 

Willemien Beekhof

Groepsleerkracht Onderbouw A

Aanwezig: maandag t/m woensdag

e-mail: w.beekhof@jan-vermeer.nl

 

Saskia Hulsker

Groepsleerkracht Onderbouw A

Aanwezig: donderdag en vrijdag

e-mail: s.hulsker@jan-vermeer.nl

 

Ann van de Pol

Groepsleerkracht Onderbouw B

Aanwezig: maandag en dinsdag

e-mail: a.vandepol@jan-vermeer.nl

 

Ineke van Dijk

Groepsleerkracht Onderbouw B

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

e-mail: i.vandijk@jan-vermeer.nl

 

Joyce Kuppens

Groepsleerkracht Onderbouw C

Aanwezig: maandag t/m woensdag

e-mail: j.kuppens@jan-vermeer.nl

 

Maaike Blom

Groepsleerkracht Onderbouw C

Aanwezig: donderdag en vrijdag

e-mail: maaike.blom@jan-vermeer.nl

 

Myra de Lange

Groepsleerkracht Middenbouw A/Leesbegeleiding

Aanwezig: maandag t/m donderdag

e-mail: m.delange@jan-vermeer.nl

 

Tamara Kok

Groepsleerkracht Middenbouw A/C

Aanwezig: woensdag t/m vrijdag

e-mail: t.kok@jan-vermeer.nl

 

Charley Steenhuizen

Groepsleerkracht Middenbouw B

Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

e-mail: c.steenhuizen@jan-vermeer.nl

 

Wendy Klamer

Groepsleerkracht Middenbouw B

Aanwezig: maandag en woensdag

e-mail: w.klamer@jan-vermeer.nl

 

Jacqueline Eshuis

Groepsleerkracht Middenbouw C

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: j.eshuis@jan-vermeer.nl

 

André Schoep

Groepsleerkracht Bovenbouw A

Aanwezig: dinsdag t/m donderdag

e-mail:a.schoep@jan-vermeer.nl

 

 

 

Pink van de Hel

Groepsleerkracht Bovenbouw A

Aanwezig: maandag en vrijdag

e-mail: p.vandehel@jan-vermeer.nl

 

Esther Reichart

Groepsleerkracht Bovenbouw B

Aanwezig: maandag t/m donderdag

e-mail: e.reichart@jan-vermeer.nl

 

Lars Kuif

Groepsleerkracht Bovenbouw B/C

Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

e-mail: l.kuif@jan-vermeer.nl

 

Jasper Nijs

Groepsleerkracht Bovenbouw C

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

e-mail: j.nijs@jan-vermeer.nl

 

Richard Veldhuis

Vakleerkracht gym

Aanwezig: woensdag en vrijdag

e-mail: r.veldhuis@jan-vermeer.nl

 

Marieke Hofhuis

Intern begeleider

Aanwezig: maandag t/m donderdag 

e-mail: ib@jan-vermeer.nl

 

Marga Haanappel

Begeleider Arrangementskinderen

Aanwezig: maandag t/m donderdag (ochtenden)

e-mail: m.haanappel@jan-vermeer.nl

 

Theo Honsbeek

Conciërge

Aanwezig: maandag t/m vrijdag

e-mail: t.honsbeek@jan-vermeer.nl